EKiPLeRiN MeKaNı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PortalAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi

YazarMesaj
System HaCK
SiTe SaHiBi
SiTe SaHiBi
System HaCK

Erkek
İş/Hobiler : BiLGiSaYaR
Lakap : PC KoPaT
Mood : İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi Deli10
Kişisil ileti : Bu alana reklam verebilirsiniz
Takımınız : İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi Gs11
Paylaşım :
İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi Right_bar_bleue

Güç :
İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi Right_bar_bleue

Tecrübe :

İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi Empty
MesajKonu: İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi   İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 8:24 am

İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi 195

Salı, 01 Nisan 2008 04:17
Jane Borges, İstanbul 26. Mücevher Fuarı için Ariş'in misafiri oldu.
İstanbul’a bir klip çekimi için gelen ve aynı zamanda Roberto Carlos’un da eski sevgilisi olan 2006 Brezilya Güzellik Kraliçesi Jane Borges, senfonik pop tarzında bir albüm çıkaran Hakan Kural’ın yeni klibinde rol alacak. 22 yaşındaki Borges’in bir kraliçeyi canlandıracağı klipte, 2 milyon dolarlık pırlanta ve mücevher kullanılacak. Borges, klipte başına takacağı pırlanta tacı için “Mücevherleri her kadın gibi ben de çok seviyorum. İlk tacım güzellik kraliçesi olduğum zaman başıma takıldı. O gün beni mutlu eden tacın kendisi değildi. Yarışmada güzel seçilmek ve birinci olmak önemliydi. Ancak bugün muhteşem bir tacı beğenerek takacağım. Gerçekten güzel bir tasarım. Hatta kraliçelik tacımdan bile daha güzel” dedi.
https://ekipler.yetkin-forum.com

İşte Roberto Carlos'un eski sevgilisi
1 sayfadaki 1 sayfası